co je ti do toho kdo jaký ma statusy ? , je poučení jo ?? :DD

Doplňuji:
jstli veta : co je ti do toho kdo má jaký statusy" jestli to je poučení .

Nejlepší odpověď
annas

Chybí kontext, proto tato otázka působí spíš agresívně. Nepovažuji za poučení.

Další odpovědi
manon

Tvá otázka je natolik zmatená, že se nemůžeš divit, že se stěží dočkáš rozumné odpovědi. Přesto se pokusím.
Zdá se mi, že Ti jde o výklad – jako „slohový postup, jehož účelem je objektivní podávání informací s cílem poučení někoho. Ve výkladu jsou používány především oznamovací věty. "
Taky z toho bych usuzovala, že tvá věta nesplní účel někoho o něčem poučit. To, že ji napíšeš bez otazníku, z ní poučení nedělá. Pořád je to tázací věta "Co je Ti do toho, kdo má jaký statusy?“

WeeBear

A smysl téhle „otázky“ je jaký?

anonym

Nic!

iceT

Co je ti do toho,jaký má kdo statusy?

Pro mě by byla tato věta poučením pro příště,že nemám strkat nos do cizích věcí…