terinka123

co je tezsi 1kg peri nebo 1kg zeleza ??

Doplňuji:
ano vazim ho

Nejlepší odpověď
annas

Otázka již vložena po několikáté.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=t%C4%9B%C5%BE%C5%A­1%C3%AD+%C5%BE­elezo+nebo+pe%C5%99%­C3%AD&sa=Vyhle­dat#1220

Další odpovědi
anonym

Ja bych rekla ze peri. To bylo vzdycky tezsi nez zelezo. ! -iv-

baghira

To záleží na tom, jestli ho vážíš, nebo jestli ti spadne na nohu.

www

A to na tu váhu nevidíš, že se ptáš – nebo si myslíš, že tady odpovídají žáci MŠ? 😁

DusanOrlik

No přece,obojí váží stejně,takže jsou obě stejně těžké.To jsem se ještě ptal učitelky.