Co je tedy vlastně pravda?

tak si to tady pomalu pročítám,většina si stěžuje neustále na palce nahoru a dolu a není to tak dávno co ti samí „skoro“ tvrdili,že jim o body vůbec nejde,že jsou tu hlavně aby pomohli a sami se něco dozvěděli,tak teď nevím,co si o tom mám myslet?

Nejlepší odpověď
Vicki

No v zásadě by to tak mělo být.Chápu to tak,že nejkvalitnější odpovědi ostatní mohou ohodnotit palcem nahoru-ale když vidím některé odpovědi typu-,TAK TO VÁM NEPORADÍM,–nedivím se,že jdou palce dolů.Nebo tam někdo odborně poradí a pod ním je dalších 5– v podstatě ,opsaných,odpovědí-tak si podle mého o palec dolů sami říkají,protože jim jde jen o body a ne o pomoc druhému.Ale pravda je taky že palce padaly i asi naschvál ale s tím se asi nedá nic dělat.Já to beru zkrátka s nadhledem-nejsou to přece závody-palec sem palec tam:)

Další odpovědi
mojitek

spis jde o princip.Tady se nekdo snazi nekomu pomoci,dobre poradi a pritom dostane palec dolu-jako kdyby mu nekdo naznacil : to co placas za nesmysly..
Ty palce nahoru/dolu je nestastna vec ja bych to zrusil

anonym

Bade,zdravím tě,na tvou otázku ti mohu opravdu odpovědět jen Pravdou.Skutečná Pravda Je jedině U Samotného Trojjediného Svatého Nebeského Všemohoucího Boha Otce,Boha Syna A Boha Ducha Svatého.Kup si Flekovu Bibli ne Ekumenickou A čti napřed Nový Zákon a teprve potom Zákon Starý.