Rosie5

Co je tak úžasného na balzámu na rty EOS?

Dost by mě to zajímalo…ve škole ho má každý. Možná kvůli tvaru, ale jinak je podle mě až moc drahý…Kdyžtak mi poraďte jiné balzámy ;) Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

ˇÚžasné je pouze to, ře ti namastá rty. Vše ostatní je značka, modní trend a marketing. Stejně dobře by poslouřil jelení lůj

Další odpovědi
Agneta

Není špatný, ale Weleda Everon je lepší, kouni na složení – Weleda má i přirozený sluneční faktor(myslím, že 4):DDDDD
Doplňuji:
U amerických výrobků je úžasná jen reklama:DDD

Hawajka

To co na IPhonovi ;)

RyuzakiKate

Páč to bylo ve videoklipu Miley Cyrus, néé.. a podobně.
Já mám úžasnej balzám od Yves Rocher – repair s bambuckým máslem :)

NelieM

Mě poslala kamarádka 3 EOSy z USA, říkala jak je perfektní, atd, no nevím, mě nějak extra dobrý nepříjde, prostě normální balzám. Tak IN je možná jen pro to, že se proslavil v nějakých videoklipech :D Já si kupuju od Neutrogeny NordicBerry za nějakých 65kč a jsem s ním spokojená. :)