vita

Co je tablet vim,ale.....

A je možne k tabletu pripojit myš a klavesnici??? Chci tablet pořidit 8 letemu synovy.Dik za odpovedi

Odpovědi
zzzzz

Na mém USB port je a připojit to nejde, záleží, jestli to ten tablet podporuje, dokonce mi to nenajde ani flešku, jen to tím mohu připojit k PC. Píše se na tom fakt dost nepohodlně, ale na surfování nebo čtení je super. Pak si ještě dejte pozor na připojení k internetu. Některý jde připojit jen přes Wifi a do některého můžete vložit sim kartu s mobilním internetem

mosoj

Prodávají se tablety již s klávesnící. Na př. Asus a myslím že i Sony.

http://www.al­za.cz/tablety/a­sus/18852388-v1284.htm

Klasicky přes USB a klasickou klávesnicí to nepůjde, nebo půjde ale klávesnice musí podporovat Android a takovou těžko seženeš. U Appla to bude ještě horší ten se postará o to aby nešlo nic.

Michal Kole

Pokud má USB porty tak by neměl být problém

Velda

Je potřeba, aby tablet měl micro USB-AB nebo klasický USB-A konektor. To sice většinou výrobce neuvádí… Tak se stačí podívat na fotky, jeslti to vypadá, jak klasický USB port na PC, tak je to možné a pokud ne je třeba pohledat ve specifikacích, jestli podporuje USB OTG nebo USB host, což je jedno a to samé.