Pavel1212

Co je strečink?

Už jsem o tom četl na internetu, ale stále nevím co je to zeč. Souvisí to s během – příp. s rozklusem?

Odpovědi
panenka

jsou to pozvolna dlouhotrvající protahovací cviky.jsou to cviky na protažení svalů.

Zdroj: www.strecink.cz/

Petr70

Je to anglické slovo stretching, znamená protahování u nás říkáme rozcvičování třeba před sportovní činností např. fotbalem atd. Není přesně určeno jaké konkrétní cviky sem patří. Záleží na konkrétním sportu, kterému se věnujete.

Vicki

Je to důležitá část speciálních protahovacích cviků před samoným cvičením,,kterým se jakoby připraví svaly-zahřejí-na cvičení.Po skončení cvičení by měl být strečink znovu zařazen.Bez tohoto spec.protažení pak tělo víc bolí.