petra15

Co je spravne ?

Kdyz mi v restauraci prinesou napoj pozdeji, a ja uz jim---mam prestat (tedy na chvilku-ze"slusnosti"), a nebo se „nenechat rusit“?

Nejlepší odpověď
Alesh

Číšník ti to má dát tak, aby tě nerušil. Jestli tě jaksi vyruší a ty na chvíli přestaneš jíst, třeba mu i malinko uhneš, je čistě tvoje věc. Rozhodně není nijak nutné kvůli přinášenému pití, přestávat jíst.

Další odpovědi
klob1

Tak to nevím tedy, protože to pak vypovídá o té restauraci co si, jak to tam vedou. Kde to je? To není pro normální lidi ta restaurace asi, že?
Toto se mi na štěstí nestalo, asi chodím do restaurací, kde to je jak má být?
Správě na prvním místě mají přinést hned pití a potom jídlo. To je dané správně.
Asi by to urazilo dost lidí, kdyby tomu někde bylo. Příště by tam se nešlo.
Takže je mi líto v tom nedokáži poradit. O tom se nikde nepíše, jen to, že pití má být hned brzy po příchodu a jídlo po tom až.

Hamon

Jestli k obsluze nemas jiny vztah nez zakaznik – obsluha, pak se vubec nenech vyrusovat.

Beer4Real

Dožváchej co máš v hubě a pokračuj až odejde obsluha :D

petra15

klob1
no dobre---asi jsem to mela napsat jinak---nejde ani konkr. o napoj, stava se to casto, kdyz „vubec neco“ pri jidle prinese…:) a s napoji to nemaji u Princess jednoduche…:) nejakou colu, a podobne "napoje"odmitam, musim mit naredenou Fantu(orig.)s mi­neralkou…nebo jiny zdravy napoj---a to uz byva problem sam o sobe…:-)

Beer4Real

Že u Princess :D míra tvojí nadřazenosti a snobství k

Beer4Real

Míra tvé namyšlenosti je až nechutná ;)

petra15

Beer4Real
Takto se ale s Princess nekomunikuje----- nejdriv si sundej ty zahnojene holinky a umyj ruce…:-)

Beer4Real

Já nepracuju, takže nemám nic špinavého 🙂
V restaurace sem nikdy nebyl tak sem odpověděl jak bych se já zachoval.

petra15

tak ti dekuji…:-)