BANAN93

co je spojeno z počítače (hardware nebo software) s načítáním fotek třeba zde na odpovědi.cz jak vidím tu mojí fotku

tak jsou na ní sem tam špatně zbarvené kostičky takové jako rozmazané … takže tohle něco mi shazuje pořád internetové prohlížeče ..... čím to může být ?
Doplňuji:
tak ty problémy které sem tu popisoval vyřešilo zakoupení nového procesoru :D starej byl asi připečenej (zřejmě jedno jádro blblo)

Odpovědi
huxa

to je vážně těžké říci, vcelku mlhavý popis a i kdybys to natočil, nebylo by moc lehké říci jednoznačně, co je s tím. Dělá to jen poslední dva dny? Jestli ano, bude problém nejspíše na straně odpovědí