paliska220Be

Co je špatného na tom psát životní deník ?

Zdravím, jaký mate názor na někoho kdo si píše od mladí životní deník ?
Doplňuji:
Doplňuji : to je na tom to hezke ze se tomu vždycky zasmeju a myslím ze většina lidí takový deník podceňuje neznám nikoho kdo by si ho psal a to je skoda

Nejlepší odpověď
anonym

On ti někdo říkal, že je to špatné???
😉
Klidně si deník piš – aspoň se budeš mít k stáru čím bavit.

Další odpovědi
led

Na tom nie je nič špatné ak si niekto zapisuje svoje myšlienky, svoje zážitky. Neskôr, môže z toho čarpať krásne spomienky, či dokonca napísať knihu spomienok, bestseller „Otázky a odpovedi paliska220Be, alebo nevedel som, teraz už viem“

briketka10

taky jsem si je psala a mám je
pěkně svázaný vždy si v nich počtu
jsou to hezké vzpomínky 😁
teď už si je nepíšu jen si zapisuju
kam mám jít na úřad a k lékaři :))

marci1

Samozřejmě na tom nic špatného není. Záleží na tom, co vše do deníku píšeš. Pokud tam píšeš i „intimnější“ věci, asi by mi vadilo, že si to může někdo přečíst. Mám ráda a chráním si svoje soukromí. Raději to mám v hlavě, je to jen moje a nikdo mi to nevezme ! 🙂

Nevíteto?

Vůbec nic, někdo možná říká, že je to blbost, ale já si to nemyslím 🙂

lota

Špatného na tom není nic.