nejlulu

Co je snížený ton C?

Nejlepší odpověď
annas

Je to tzv. Ces – 1× snížené o půl tónu, tedy odvozené od základního tónu C.

Jiný název pro stejnou výšku = enharmonická záměna = tón H.

Další odpovědi
setapouch

Cis je zvyseny, Ces je snizeny. Ces je zaroven h, protoze mezi h a c je pulton.

Oprava: Snizene C je CES, cili ,H.

sesednizkola

Cis? Delas si legraci? Je to Ces, pouzij google, tohle je na nahlaseni.

setapouch

Jsou správné pouze dvě odpovědi: Ces nebo ,H (dolnočárkované H). Pouhé H je o septimu (sedm tónů) VÝŠ než C.

briketka10

Sambičko

nezlob se na mě dala jsem Tvou odpověď,
jako matoucí na nahlášení promiň mi to ☹
promiň promiň promiň promiň promiň ☹
nestojí na tom život máš pravdu, ale musím
Ti to aspoň napsat sem, kdo ji nahlásil mě
to nikdo nenapíše kdo mi maže nezlob se.

anonym

sesednizkola Hlavně z toho nezkolabuj, tak jsem se zpletla, utrhni mi za to hlavu, ty nerváku! ☹OOO

sesednizkola

moje odpověd ale byla na toho, kdo napsal, že snížený tón c je cis… :D

fcoop

Velmi dobře......

anonym

a jo, ces, hlavně, že jsem chodila do hudebky 😁

cochee

Ale nechat odstranit bys to mohla, je to evidentně nesprávná a potenciálně matoucí odpověď 🙂

cochee

Ajajaj… 😁

anonym

Mazalů je tady dost a dost, nesprávných a matoucích odpovědí taky, hlavně absolutně nesmyslných, přímo pitomých, až debilních, já se spletla nechtíc, za to jsem se tazatelce hned omluvila a dál to pro mě hasne. Na mojí odpovědi žádný život nevisí.

annas

Je to tak, nejde o žiívot. Máš pravdu i v tom ostatním.

setapouch

A co ty, ty svou odpověď nenahlásíš jako chybnou?