Co je smyslem života?

Co je pro vás smyslem Vašeho života? Jak ho nalézt?

Nejlepší odpověď
rynek878

Mým smyslem života je těšit se z každého probuzeného rána vedle své ženy,vždy si říkám,tak jsme ještě tady,to je to z života nejkrásnější.

Další odpovědi
panenka

Smyslem života je pro mě rodina,pracovní úspěchy,a samozdřejmě péče o své nejbližší.

oskar

Aby taky člověk v životě něco vytvořil vybudoval a aby po něn něco zůstalo pro příští generace.

Michal

Kvalitně prožitý život.

Fred

Pokud zrovna neverite v boha ci tak neco, tak vlastne zivot zadny hlubsi smysl nema. Je to, rekneme, biologicky proces. Pripada mi ale docela fajn mu nejaky ten smysl dat 😉. Takovym peknym smyslem zivota muze byt proste: byt stastny 🙂. Toho muze kazdy dosahnout jinak. Vetsina lidi potrebuje kolem sebe dalsi lidi – pratele, rodinu, uspech, penize atd.
Pro me ma velky smysl menit svet kolem sebe v lepsi. Napriklad chci mit kolem sebe dobre, moudre a zdrave lidi, tak se staram, aby tomu tak bylo 🙂. Kazdy si snad dokaze predstavit raj ci tak neco. Mate cokoliv chcete a vsechno je tak jak chcete. No nebylo by to krasne? Ani ne, protoze pokud by jste vsechno meli tak snadno, uz by to o nicem nebylo. Ale kdyz si urcite cile, vymyslite, jak se k nim dostat a dostanete se k nim a kdykoliv takto neco chcete, dosahnete toho, tak to stoji za to. 🙂

Chandler

Dosáhnout svých cílů a užívat si každé maličkosti v životě..

anonym

Narodit se a zemrit,ovsem mezi tim zalezi jen na nas.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-smysl-zivota

anonym

DOBRÝ DEN ELLUCY.SMYSLEM ŽIVOTA JE BOŽÍ LÁSKA KTERÁ NÁS VŠECHNY BEZ ROZDÍLU STVOŘILA.BŮH A JEHO LÁSKA NÁS VŠECHNY SPOJUJE.JSME TĚLESNÍ,ALE TAKÉ DUCHOVNÍ.BŮH NÁM VŠEM DAL TAKÉ TO ABYCHOM SE MY ZE SVÉ VŮLE ROZHODLI CO S TÍMTO BOŽÍM DAREM-TEDY NAŠIM ŽIVOTEM UDĚLÁME.BUĎTO V DOBRÉM NEBO VE ZLÉM.BŮH NA NÁS NEKAŠLE JAK TO TOLIKRÁT SLYŠÍM!!!BŮH SE STARÁ O NÁS VŠECHNY PROTOŽE JSME JEHO STVOŘENÍ.ZÁLEŽÍ JEN NA NÁS JESTLI CHCEME MÍT S NAŠIM BOHEM KRÁSNÝ VZTAH ČI NIKOLIV.JE TOHO VÍCE CO BYCH MOHLA NAPSAT,ALE NEJDE TO.V PÍSMU SVATÉM TEDY BIBLI SE DOZVÍTE KDYŽ BUDETE CHTÍT VŠE!!!---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO.

Zdroj: víra,pravda,bible skušenost s BOHEM

anonym

Co to tak asi může být- „kvalitně prožitý život“?