mi profile

Co je smysl naší egzistence?

Myslim si že žádný.

Nejlepší odpověď
anonym

pouze přežít

Další odpovědi
Beer4Real

Naučit se češtinu.

Drap

A ptáš se na co ?

anonym

Prožít to co prožíváme .. ale jinak předat genetickou informaci a dělat to co má člověk dělat ale jak já říkám tak svět je daný to znamená že vše co se odehraje se stejně odehraje a basta…

Děda Louda

Nemám tušení, co můžeš mít na mysli.

petra15

Bee4Real
snad mu nechces neco vytýkat ? vzdyt píse stejne, jako ty…:-) jakto, zes to vubec poznal?---no más moje uznání…:-):-)

Beer4Real

kde si přišla na to že mi nejde čeština? ale jako vážně, kde??

petra15

a jak by ti taky mela jít, kdyz nejsi Cech? Hned jsem poznala, ze nejsi z Prahy…:-):-)

Beer4Real

Fuj z prahy nejsem, ale Čech jsem!
Nemusíš žít v čechách hnusných aby si byla čech ty ........

arygnoc

zmízl egzystence je psad tag, abi to ijiný pochňopili.

Děda Louda

Prozraď, jak se ti to podařilo rozšifrovat.