irij

co je „služba UPS“ najdeš-ovládací panely-možnisti napájení

co je služba Ups

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud máš počítač napojen na tkz. UPS, což je záložní zdroj a ten je propojen s počítačem i pomocí příslušného SW, ukazuje ti to v možnostech napájení aktuální stav akumulátoru.
Já mám UPSku napojenou přímo na zástrčku a tudíž nevyužívám SW, takže mi je to k ničemu.
Jinak v případě výpadku el. proudu nedojde k vypnutí počítače a tento běží dál po určitou dobu (záleží na kapacitě akumulátoru).
Já má napojen počítač a monitor a při výpadku el. proudu běží počítač dál. Zkoušel jsem dobu a v pohodě běžel 15 minut, možná i déle, ale to jsem již nezkoušel.

irij

Záložní zdroj jsem měl, ale protože jsem ho nevyužíval, dal jsem ho ke kotli .( Při výpodku proudu žene čerpodlo ještě 55 minut.) proto se mne asi počítač pořád ptá ,Kde je.