jindra

co je setobox

přijímač na digitání vysílání .jakse vyhledá čt 1 program-na kterém kanálu vysíla nebo jaký má kmitočet čt1.nechtěně jsem vymazal na setoboxu všechny programy .mám 12 programů ale automaticky to nazpět nahraje jenom 8 programů.programy čt to nenahraje.mám značku HYUNDAI DVBT-T 960.dovede někdo poradit?

Odpovědi
popcorn

settobox v tom jsou ruzne dalsi programy ale jine nez v televizi je tam napr disney channel nebo prima cool nova cinema atd. neco o tom vim mam ho doma