Co je SAP. Zaměstnavatel požaduje při nástupu do zaměstnání SAP.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se nehlásíte na programátorskou pozici ..

pak se v tomto bodě obvykle očekává zkušenost s uživatelský­mi/klientskými aplikacemi podnikového informačního systému SAP. Výhodou by bylo, kdybyste SAP používali ve firmě kde jste dříve působil ale nemyslím si, že to bude zrovna klíčový bod v posuzování vaší kvalifikace, spíš už jen na personálním nevěděli co do popisu napsat, aby působili dostatečně vážně – ale nedělejte si z nich legraci, berte to vážně 🙂.

S aplikacemi SAPu a vůbec podnikových informačních systémů se totiž uživatelé běžně seznamují na konkrétních školeních nebo naberou znalost během chvilky od zkušenějších kolegů. Nejedná se totiž o nic tak uživatelsky náročného. Aplikace typu WORD, COREL apod jsou z pohledu uživatele jistě MNOHEM sofistikovanější a náročnější …

///

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/SAP_R/3

z tohoto popisu se může zdát sap velmi náročný, ale vtip vězí v tom že na každé pozici lidé pracují jen s jeho velmi malou částí. A vesměs se vše nese v duchu práce s tabulkami ve stylu „tabulkového procesoru“