co je s.r.o. ?

Jsem cizinka, nevim co znamena s.r.o

Nejlepší odpověď
annas

Zkratka pro Společnost s ručením omezeným = obchodní společnost, jedna z forem právnických osob v Česku i jiných zemích. U nás nejrozšířenější.

Další odpovědi
lilibou

společnost s ručením omezením:)
Doplňuji:
pardon:)omezeným:)

HOMER

Přesně tak..Ručení omezené znamená,že za závazky ručí společníci pouze do výše vkladu,zbytek ručí společnost firemním majetkem.Společníci si můžou z čistého zisku vyplatit část nebo i celé vklady,po jejich vyplacení dále dostávají mzdu nebo podíl ze zisku.