Katka6

Co je s mým kocourem ???? Prosím pomožte

Koucourek nežere už 4. dnem stále spí nebo je venku schovává se pod krabice a ani se nechce mazlit tak jak dřív . Prosím o pomoc bojím se !!!!!!
Doplňuji:
před 5 dny spadl do vody byl celý mokrý nevíme jak dlouho byl takhle venku

Nejlepší odpověď
Mili @

Když 4. den nežere, tak to není samo sebou!
Honem na veterinu!!!!
Možná má něco jako angína.....

Další odpovědi
Losos

Omezení chuti k jídlu, popř. úplné odmítání potravy není u zvířete nikdy jen tak samo sebou a vždy to bohužel značí něco nedobrého (snad krom případů psa, v jehož okolí je zrovna háravá fena, to nám ani bývalí, ani stávající pes skoro pravidelně nežerou a myslí jen na jedno :) )

Mohu tedy jen doporučit to co ostatní, neotálet a nečekat na nějakou zásadní, nahodilou zázračnou změnu v chování, ani nespoléhat na rady od lidí z netu, ale rozhodně navštívit co nejdříve veterináře. Nejsem vždy v každém případě hned se vším lítat za doktory a veterináři, ale pokud to již bude zítra 5 dní bez jídla, rozhodně to není dobré.

GM

Už dávno jste s ním měla být u veterináře!

BENYTA

Panuje stupidní názor,že kočka má sedm,devět,nebo kolik životů a ze všeho se sama „vylíže“…
Naše tříletá,očkova­ná,kastrovaná kočka taky před pár týdny JEN přestala žrát a jen pospávala…veterinář řekl,že asi virus,to je jeho oblíbená diagnoza,píchnul antibiotika…no a 5.11.jsme jí pochovaly.
Jako by jste šla ihned s dítětem,se psem,měla jste jít i s kocourkem…nemá více životů…

Vicki

Na Vašem místě bych jela na veterinu-možná ho jen něco vyděsilo,ale jistota je jistota.

nnn1

Náš pes také nejedl a o nice nejevil zájem. Po několika dnech jsem ho s taťkem donesla do veter. nemocnice (nebo kam), a několik dní tam byl. Zjistily, že mu špatně fungují nadledvinky, a tak musí po zbytek života brát léky.
Ps. nejedl ani granule, ani maso, ani kosti.

V pondělí přestal jíst, a v pátek jsme ho nesli do nemocnice.

Retko

Pokud vidite, ze neji uz 4.den, tak s nim radsi skocte do veteriny.

Nebo mozna skusit lepsi jidlo. Nejaky konzervy, pasty.

ReHu

To čekáte 4 dny a ptáte se tady?
Už jste s ním dávno měla být u doktora!