Pokročilý

Co je s mojí mamkou? Poraďte prosím

Začalo to cca před 5 lety, když moje máma začla mít deprese..Začla se jí třepat ruka apod.. Měla i záchvaty, únava a bylo to prostě strašný ;( Musela jezdit do nemocnice před 3 rokama ty záchvaty byly častější !
Před 1 rok už to bylo mírné vlastně i v pořádku, už neměla deprese a zdálo se, že to všechno přešlo!
Ale po několika měsících se jí začla znova třepat ruka!
Měla jsem strach! Před třema týdnama měla v práci jeden ten záchvat a musela jet dom a měla nemocenskou..Pak zkolabovala a zas měla nemocenskou a takhle to teď je!
Dneska se jí zas něco stalo, musela jít domů a zase týden nemocenské! Furt má závratě, zimnici, bolest hlavy, "padá" na ní únava a je vyčerpaná! Jo a zvrací!
Závratě měla dávno a kolik..Nepočítám;)
Teď má kvůli těm věcím samé nemocenské!
No a kolikrát se na depresi léčila! Tohle už deprese určitě nebude! Když má zimnici, bolest hlavy apod..! Anorektičkou už dávno není, je tlusčí!
K doktorce už byla, zatím se na nic nepřišlo a půjde tam zas až jí bude líp!
Chodí i k psychiatrovi, ale nevím, co jí říká apod..!
Co by jí mohlo být? A léčby už nepomáhají! Děkuji moc:((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tvoje maminka může mít potíže, které mohou mít původ v menopauze nebo i jiného původu. Tady ti těžko někdo poradí a ani jinde nenajdeš pomoc na dálku. Tvoje mamka se svoji situaci snaží řešit, léčí se, chodí k odborníkům, je tedy pod lékařským dohledem a ty si nedělej přehnané starosti. Přenech péči o maminku odborníkům a ty se snaž co nejvíc jí pomoci tím, že budeš sama co nejlíp zvládat svoje povinnosti a nebudeš mamce ještě přidělávat starosti s tebou.

Další odpovědi:

Zlatý

Tady to těžko rozsekneme, ale lecos jsi naznačila.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Nejsem odborník, ale podle příznaků by mohlo jít o panickou poruchu ( PP ). Našla jsem celou spoustu odkazů :
http://search.seznam.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.