Henika

Co je reprodukce obrazu ?

Odpovědi
Klaproth

Reprodukce je vyrobena pomocí libovolné reprodukční techniky. Pokud je to namalované, jde o kopii obrazu.

Kepler

Znova namalovaný, nebo kopírovaný obraz. Může jít i o fotografii.

ten který je

Je to takové rozmnožení uměleckého díla nějakého starého mistra.Může to být olejomalba,mě­dirytina nebo litografie.

gecco

Otázka v sobě nese několik dalších…
Můžeš ji upřesnit??
😉
___
Obecně jde o dílo vytvořené podle díla jiného, vytvořeného dříve…
😉

lexx

televizor