funky

Co je realita?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když se stále zdražuje, aby byly ve státní kase peníze a ony tam furt nejsou.

Další odpovědi
Honzucha

Realita by měla být Skutečnost, ale to nevíme jistě.

panenka

Je to skutečnost

dědapetr

Realita je v běžné řeči i ve filosofii to, co je, případně souhrn všeho, co je, na rozdíl od pouhých představ, iluzí, přání, možností atd.

SajmonModer

Tohle, co je kolem nás není realita, to je Matrix. Realita je, když se odsvobodíš ode všeho: internetu, peněz, velkých aut, náboženství atd… prostě žiješ jak nějací indiáni v pralese, ti žijou v realitě.

poa.li

Realita je Pravda. Její součástí jsou i iluze a fikce, ale ne jejich předmět, spíše sami jako takové. Realita je, že si vytváříme fikce a iluze, které jsou nereálné, nicméně raálně existují…