Avatar uživatele
panenka

CO JE PROSÍM DVB-T

Dobrý den dnes nám na kábelovce přidávaly programy ale 2 bohužel nechytnu když jsem se na to ptala pána který to má u nás nastarosti řekl mi,že převoddo analogové formy není z legislativních důvodů možný proto lze tyto kanály nenaladěné přijímat na televizorech s DVB-T tunerem a nebo DVB-T set-top boxem kde prosím zjistím jestli toto můj ten TVB-T TUNER obsahuje děkuji
Doplňuji:
Já žádný set-to-box nemám bydlím ve Městě kde máme kábelovou to není žádný nesmysl
napsali nám že od tohoto měsíce budeme mít v rozšiřené nabídce TV-JOJ a Barandov a když jsem to nemohla naladit zavolala jsem mu on mi řekl tohle a napsal to i pro ostatní do Kábelovky Televizi mám Sony

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, chucky, rynek878 před 4851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

DVB-T (Digital Video Broadcasting – Terrestrial) neboli pozemní digitální vysílání je nový systém přenosu televizního signálu, který postupně nahradí současné televizní vysílání >>

Zdroj: http://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/informa­ce/dvb-t/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kablik

panenko, nezlob se ale to co tady píšeš pokládám za nesmysl, kabelová televize zaručuje příjem všech základních programů mezi nimi je taky čt2, ten pán co ti připojoval SETtopbox ti ho měl taky naladit, navíc tu nepíšeš kterou kabelovku v domě máte tak to upřesni, ahoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Je to opravdu nesmysl,možná jste se jenom nepochopili,protože když máte kabelovku,tak už máte i digitální vysílání a set-to-box dávají kabelovky k tomu.
Jedině pokud nechcete kabelovku platit,tak si koupíte ten Set-to-box,který připojíte k televizi a nemusíte mít kabelovku.Stojí už tak kolem 500,–kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Příjem kabelovky nikterak nesouvisí s DVB-T. Ten pán, který to má u vás na starosti bude asi „odborník“. Obraťte se na provozovatele vaší kabelovky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

A to co mi řekl a napsal do Kábelovky jsem zkopírovala a dala sem

před 4851 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alexandra

Panenko,já nikde to zkopírované nevidím,napiš přesně co Ti napsali,a jakou máte kabelovku.

před 4851 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek