Avatar uživatele
jennysh

Co je pro vás životně důležité?

Doplňuji:
Damiana:Tak,to je opravdu nádherně vyjádřeno,klobou dolů. To se jen tak nevidí,a děkuji všem ostatním za odpovědi,vážím si toho.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, poa.li, Andělé, VampGirl, hanulka11, dědapetr, Drap, Damiana, briketka10 před 4425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jakmile onemocní někdo hodně blízký a není mu pomoci a člověk si to s ním zažije na vlastní kůži, jdou všechny ostatní hodnoty stranou.
Proto říkám také zdraví – jednoznačně. Když je, člověk na něj nemyslí, ale měl by si ho vážit a udržovat a ne si ho zbytečně sám podlamovat.
Doplňuji:
🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

po létech útrap a kopanců pd života asi zdraví. Pokud člověk žije a pohybuje se, tak dokáže přežít

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

moje a sestřino zdraví, synovce, všech mých příbuzných a přátel, mého kocourka, sestry pejska..
abych neztratila přátele a měla je nablízku..
láska..
jídlo, voda, spánek..

ale bez hudby ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ano zdraví, protože když není- tak je vše v háji.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Vše co k životu patří,je toho mnoho.Zdraví,ro­dina,přátelství,lás­ka a další.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Také zdraví,poučení se ze svých chyb,být sama sebou a držet se správné cesty,abych se mohla stát dobrým člověkem. A mít se ráda,tím se zcela změní život…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Človek, človek a človek…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Já si to říkám pořád,jak se Damiana překrásně vyjadřuje. Už několikrát jsem byla jejíma odpověděma upřímně ohromena.:-)

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jennysh

Vy se vyjadřujete k otázkám tak stejně,jako Damiana. Co se života týče. To je důkaz toho,že někteří lidé ještě mají srdce na pravém místě.

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Tj.od Vás pěkné..:-). Vy mezi ty lidé,se srdcem na pravém místě také patříte a to opravdu upřímně..Děkujeme 🙂

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Milí přátelé, díky za Vaše Díky 🙂. Já si o Vás myslím to samé. Moc ráda čtu Vaše příspěvky, čiší z nich krásný přístup k životu a za ten jsem moc ráda.

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Vám děkujeme také.:-)

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek