jennysh

Co je pro vás životně důležité?

Doplňuji:
Damiana:Tak,to je opravdu nádherně vyjádřeno,klobou dolů. To se jen tak nevidí,a děkuji všem ostatním za odpovědi,vážím si toho.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jakmile onemocní někdo hodně blízký a není mu pomoci a člověk si to s ním zažije na vlastní kůži, jdou všechny ostatní hodnoty stranou.
Proto říkám také zdraví – jednoznačně. Když je, člověk na něj nemyslí, ale měl by si ho vážit a udržovat a ne si ho zbytečně sám podlamovat.
Doplňuji:
🙂

Další odpovědi
Drap

po létech útrap a kopanců pd života asi zdraví. Pokud člověk žije a pohybuje se, tak dokáže přežít

briketka10

moje a sestřino zdraví, synovce, všech mých příbuzných a přátel, mého kocourka, sestry pejska..
abych neztratila přátele a měla je nablízku..
láska..
jídlo, voda, spánek..

ale bez hudby ??

hanulka11

ano zdraví, protože když není- tak je vše v háji.....

dědapetr

Vše co k životu patří,je toho mnoho.Zdraví,ro­dina,přátelství,lás­ka a další.

Andělé

Také zdraví,poučení se ze svých chyb,být sama sebou a držet se správné cesty,abych se mohla stát dobrým člověkem. A mít se ráda,tím se zcela změní život…:-)

led

Človek, človek a človek…

Andělé

Já si to říkám pořád,jak se Damiana překrásně vyjadřuje. Už několikrát jsem byla jejíma odpověděma upřímně ohromena.:-)

jennysh

Vy se vyjadřujete k otázkám tak stejně,jako Damiana. Co se života týče. To je důkaz toho,že někteří lidé ještě mají srdce na pravém místě.

Andělé

Tj.od Vás pěkné..:-). Vy mezi ty lidé,se srdcem na pravém místě také patříte a to opravdu upřímně..Děkujeme 🙂

Damiana

Milí přátelé, díky za Vaše Díky 🙂. Já si o Vás myslím to samé. Moc ráda čtu Vaše příspěvky, čiší z nich krásný přístup k životu a za ten jsem moc ráda.

Andělé

Vám děkujeme také.:-)