Agneta

Co je pro vás nejlepší na „době vánoční“?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Řízek a salát.
No a pak taky, že jsme zase oslavili Vánoce s babičkou a s dědou.

Další odpovědi
anonym

Jako tak nic, každý by jenom furt něco slavil celý rok, tam veliký noce, tam MDŽ, tam narozeniny nebo svátek…

briketka10

Řízečky, bílý klobásky a salátek
dárky mít nemusím, pak ta pohoda
klid, že se zas jednou přežeru, budu
válet u pohádek některý mám nahraný
a u filmů to je na vánocích nejlepší
Jo a polívčička rybí musí v ní být hodně
mlíčí to mám nejradějc Mńám 😁

anonym

Vůně, ale ne františka, ale uzeného, jako každým rokem.

gecco

Že se všichni tváří ´slavnostně´ – a pokud je nepotkám, dotírají jen ´přáníčky´…
😉

zjentek

ty Vánoce asi…

arachis

Když nemusím na Štědrý den do práce. A to, že si potomci sami od sebe více uklízí pokoje.

Frogman

Pohoda, klid, prázdniny a super vánoční mňamky. :DD

ivzez

Hudba (nemíním koledy ani „vánoční“ písně).

AmazedWolf

Čekání na dárky.

marci1

Že se všichni sejdeme se svými příbuznými a známými. Bohužel všichni to štěstí nemají a někteří budou i na Vánoce sami. ♥

ReHu

Když se trefím a udělám radost.
A pak taky, že si užiju klídek a pohodičku.

A taky, že doma něco stihnu. Co dlouho dlouho odkládám.

lexx

kratší pracovní měsíc a uvolněná morálka ve firmě, besidky, malé dárečky, pohoštění ba i štamprle se najde když ten blbec šéf je někde v háji, sledovací kamery dočasně zneškodníme laserem

anonym

Každý den má někdo svátek, „každý den je svatý“, tak proč by nemohli být svaté i vánoční svátky?

anonym

gecco, už zase…Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.