Petr__

Co je pro vás nejdůležitější věc, podle které se rozhodujete u voleb?

U mě to je snaha omezit korupci, zavést transparentnost.

pro Lamalam:pro Piráty není transparentnost pouhý slib ale praxe.Jinak samozřejmě je třeba vzít v potaz více hledisek.Napiš podle jakých se rozhoduješ ty.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Rozhoduji se podle různých hledisek, ale nikdy ne podle předvolebních sli­bů.

Další odpovědi
anonym

Že začátku jsem vėřil ODS, když jsem viděl jak posvětili rozkrádání republiky, tak jsem začal volit ČSSD, ale ani oni mně nepřesvědčili, že to s národem myslí dobře.Takže v posledních dvou volbách už volím jenom komunisty, protože za jejich vládnutí naše vesnice vzkvétala, dneska už jen přežívá.
A ještě na druhou stranu, je to i z trucu, aby si vládnoucí strany uvědomily, že tenkrát nebylo všechno špatné, jak se nám dneska snažī vtlouci do hlavy.Abychom už zase byli páni ve své vlasti a nemuseli být otroky cizího kapitálu.

Elk

Posrandiskovaliy si to všechny strany, ale najít novou, která to myslí upřimě nejde!!!
Možná by to chtělo Přemysla Otakara, Karla IV, Václava, ale je to sporadické, co by dnes udělali.

Magix.cz

Pro mě je to budoucnost ČR, a proto pravice. Myslím tím normální pravici, ne nácky a nazi-Okamuru. Volil jsem ODS a když se sama odepsala, vhodil jsem do urny TOP09. Rozhazování státních peněz levým spektrem politiků je účinné pro získání voličů, ale zadlužování stylem „po nás potopa“ a romale-dávky není asi ten správný směr :( Most.

lexx

soudný člověk již léta k volbám nechodí, trapnej kabaret a jedna banda vyžírků jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou

Drap

Rozhodující je znalost politického spektra a dlouhodobě sledovat jejich práci. Je obtížné si vybrat, ale v případě že volím nejmenší zlo, myslím že volím správně.

Lamalam

lanny > kdybych měla volit podle toho, kdy naše vesnice vzkvétala, tak musím volit Republikánskou stranu zemědělského a malorolnického lidu. Za jejich vlády v třicátých letech minulého století měla naše vesnice 2500 obyvatel. V roce 1980 za komunistů to bylo už jenom 70 lidí.

anonym

No vidíš a naše vesnice za komunistů měla 420 obyvatel ( dnes 280), byla tu školka, škola, smíšenē zboží, hospoda s tanečnīm sálem (tělocvičnou kde mohl cvičit kdokoliv a v jakoukoliv dobu…teda myslím do 22 hodin), prosperující družstvo, které zaměstnávalo 70% obyvatel, v zimě ode 4 hodin ráno protažené všechny cesty a silnice a autobusy jezdily do blízkého města na všechny směny ( z odpolední směny řidič přespával v jedné místnosti a ráno odvážel lidí na ranní směnu).
Družstvo tady postavilo troje bytovky, každá pro 8 rodin, aby mladí měli kde bydlet.
DNESKA Z TOHO NEMÁME NIC a mladī utīkají do jiných měst za prací.
Víš, oni komunisti se snažili mīt lidí rozvrstvené po celé republice, tento režim žene lidí do měst a Krkonoše, Šumava, Krušné hory apod. budou prázdnē a města budou přelidněná.