tomas1541

iPhone 5S, anebo PS4? Co je pro vás lepší a proč?

Dejme tomu, že jste vyhráli možnost si vybrat buď iPhone 5S, anebo PS4.
Svůj výběr prosím zdůvodněte.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Quimby

PS4

Co je smyslem této ankety? Vždyť to má nulovou vypovídající hodnotu.
Já osobně bych si vybral PS4, protože se svým telefonem jsem spokojený, ale stejně bych si na to hry nekoupil, takže bych to asi někomu věnoval.

JájsemRaibek

Iphone

anonym

PS4

PS4 mám a Ajfon by mi byl k ničemu

Nerevarin

Iphone

Oboje jsou uplně jiné věci pro jiné použití. Protože potřebuji nový telefon, tak bych sáhl po iPhonu. Není to můj vysněný telefon, ale klidně bych ho bral.

ivzez

Mám to jako Lahny: ani jedno…

anonym

Nemohu odpovědět, protože nepotřebuji ani jeden přístroj.
Anketa neumožňuje takovouto odpověď.
Mladí lidé nějak nemohou pochopit, že v našem životě NEPOTŘEBUJEME takovéto zbytečnosti.
Toto je výdobytek kapitalismu, pro nás je důležitější mít zdarma zdravotnictví, lacinější potraviny a energie.
Ale jak je vidět, toto mladou generaci nezajímá.