Co je pro muže snazší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
nenene100

Muž ženu nehledá, ani se ji nezbavuje. Tady má právo volby žena, muž si jen myslí, že si ženu našel, nebo se ji zbavil.
😁

Další odpovědi
gecco

najít si ženu

´Obtíže´ jsou nesrovnatelné…
😉

redy

U každýho chlapa je to jinak. Někdo si ženu nenajde, i kdyby se na hlavu stavěl.
A jinej chlap je odhání a ony se držej jak klíšťata.
Co je lehčí? Tak to fakt netuším 🙂

Agneta

??? :DDD

Drap

najít si ženu

Jednoznačně.

led

najít si ženu

„Kam čert nemůže, pošle ženu“, říká se už od pradávných dob.
A čert, nebo ďábel v člověku nezničitelný je. I když někdy poražen bývá, nastoupí pak žena, ona je jediná, kdo dokáže i čerta ke kříži svést, jako jeho nástupkyně, nebo modernějí mluvčí, či PR a ta umí muže uvést na pravou víru, kde i ďábel svátost ženy bude vyznávat, jako jedinou, což může lidstvu bodoucnost dát …
Snadno nabýt muž ženu může, když i ona tak chce, ale těžko se jí zbavit, pokud to ona nechce.
Zkoušeli mnozí muži ženu umlčet, když spustila svou řeč, ale nenašel se Hrdina, nebo Hloupý Honza, co by to dokázal a dostal se ke slovu, aby jí vykázal místo, kam podle něj patří.
Svět patří ženám, dětem a muži byli stvořeni, jen aby oslavovali krásu a moudrost žen a starali se o ně. Proto se je nemohou ani zbavit, vždyť by zůstali sami, bezradní v tom širém světě.

marci1

Snazší ? Najít si „potvoru“ a zbavit se jí. 🙂

suaeda

Asi jak pro koho a jak v dané situaci.

Mc Merkurion

…najít si ženu,najdu-li tu pravou,nepotřebuji se jí zbavit
a když se někoho budu zbavovat,bude to potvora a ne žena…

ReHu

Udržet si ji 🙂

zjentek

najít si ženu

najít si opačný pohlaví, to je podle mýho nehorázný pohodlí ..proto ti spárovaní jsou taky takoví flegmatici a tvářej se jakoby v pohodě ..ve společnosti dělaj ty xichty, jakože život jako takovej je easy a strašně tím mystifikujou svý skromný, odříkavý okolí.

Filip N

najít si ženu

gecco

nenene100 – tedy je to tak, že muž je ´nalezen´ a pak už se jí nikdy nezbaví??
😉

nenene100

spíš bych řekla, že muž je nalezen, a popřípadě může být i vyhozen. 😁

led

nenene100, súhlas +1bod

Agneta

Co se to stalo, led píše česky? +100 bodů!
Konečně jsou ty texty snadno čitelné. led piš buď anglicky, německy – jak chceš, ale né slovensky. U arygnoka je to jinak, ten píše srozumitelně. :D

led

Prečo by som na tejto stránke mala používať angličtinu alebo nemčinu. Myslíte si, že by väčšina užívateľov tomu rozumela? A prečo by som nemohla používať ruštinu, veď tú sa učila v škole celá stredná a staršia generácia a tých je tu neúrekom, viac než angličtinárov.

arygnoc

kdyby tak šlo o body, tak čeština nedělá problém.

😁

led

slovensky píšem na žiadosť českých uživateľov. Rozdiel medzi arygnocom a mnou je aj v spôsobe vyjadrovanie. Aj českí užívatelia nepíšu všetci rovnako zrozumiteľne.
PS. slovenčina za viac než 60 rokov na Slovensku je už otázkou zvyku, ale máte pravdu česky si ešte niečo pamätám.

Mc Merkurion

dyť píše pěkně…

annas

Styl led je vzletnější, styl arygnoce střízlivější.
Nehútorí, takže v pohodě. 🙂

briketka10

Taky se mi líbí, jak píše a ten rozdíl
mezi oběma je patrnej, ale nám to
neva 😁

Agneta

briketko, já led nerozumím, její texty ve slovenštině jsou nesrozumitelné – dáno samozřejmě stylem – s podobnou nesrozumitelností jako u zjentka, ti dva jsou jako jeden :DDD

led

Agneta, za prirovnaie k zjentkovi ďakujem., vážim si ho. Ale ak ničomu nerozumiem, nevyjadrujem sa k tomu.
Ak napriek tomu sa niekto vyjadruje k niečomu, čomu nerozumie, v českom slovníku je na to krásny výraz: „ten člověk tlachá“

anonym

led, Cherchez la femme