weriska

Co je pro muže důležité při výběru ženy? Vzhled, inteligence, společenské postavení, kariéra, první dojem?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak záleží k čemu si ji vybírá:-))

Pokud jako milenku, tak vzhled, pokud jako manželku, tak hlavně ať umí vařit:-DDD

Další odpovědi
anonym

Inteligence, vzdělanost, smysl pro humor…
Prostě drobná modrooká dlouhovlasá blondýnečka (98–58–96).
😁

quentos

zatímco u žen při výběru muže je to plus minus furt stejný, u mužu se to skutečně, jak už tu bylo uvedeno, může lišit případ od případu. Nicméně i zde platí jakási „většinová tendence“ – od přírody mají dáno zaměřovat se u žen primárně na vzhled, podle něhož určí, zda se daná „samice“ zdá dostatečně zdravá a krásná a tím pádem hodna předání jejich genetických informací.

Drap

Nedá se takto určit. Pro každého je to něco jiného a myslím, že pro většinu je to nějaký souhrn vlastností a celkový obraz dané ženy.

Agneta

Poršátko (nebo Ferárko), vzhled, inteligence, vzdělanost, smysl pro humor, modrooká dlohovlasá blondýnečka (150kg?), drobná musí být … zdravá, a musí umět vařit (tak to já neumím:(( – a tak asi zůstanu na ocet:DDD), dobře, ale zato se vyznám ve zvířatech – největší zvířata jsou číšníci, ale nechte si to pro sebe :DDD

tencosepta

Vzhled a inteligence.

marci1

Vzhled, inteligence a humor.
A mohla by mít také tři „B“ : Bourák, barák a babičku na hlídání. 🙂

Questman

Láska Harry
..
Je to láska :)

MK44

Pro muže je u ženy nejdůležitější inteligence! Především inteligence k soužití, inteligence k pochopení rozdílů mezi ženským a mužským myšlením, tolerantní inteligence, inteligence k vedení domácnosti, inteligence pro péči o děti i o něj, zvláště když se dostaví zdravotní indispozice. Jenomže to muž neví. A i když to ví, není mu to nic platné, protože matka příroda chce své a na jeho vědění zvysoka kašle. Prosadí si svoje a mužovi otočí hlavu za tou pohlednou, dobře rostlou 60–90–60 s dlouhýma nohama a s nevinně žhnoucím pohledem. A vědění i s inteligencí jsou v … jsou tam, kde si je příroda pohlídá, aby jí nevrtaly do jejího programu. Co by si do něho taky nechala vrtat, když nenese žádné následky. S těmi ať si poradí ten mužskej, že? 😉

PetrXY

Že by „kozy“?

anonym

Mimochodem – Zzzzz – umíš vařit?
;-D

zzzzz

Mowlo, to je telefonní číslo? Nějaké krátké ne???

anonym

Tak přidám…
160/49
😉
Koneckonců – holky mi můžou napsat VP, naco telefén…
😁