Co je pro člověka nejbolestivější?

Nemyslím úraz nebo lékařský zákrok!

Sice jsem myslel na bolesti zubů, při porodu, i jak bylo psáno o kolice… Ale i tak vám děkuji za příspěvky.

Nejlepší odpověď
arachis

Úmrtí potomka.

Další odpovědi
redy

Probuzení…
Zjištění…
Když se ty dvě věci slejou v jeden den…

turbo085

Zlomené srdíčko a prázdná lednička

chachar1922

Pro mě aspoň lež a faleš. To mi ublíží nejvíc.
Samozřejmě až po smrti blízkých.

Lamalam

Zrada a ledvinová kolika.

luky.1986

vazna nemoc nebo smrt nekoho blizskeho.. Aspon pro me..

AAmila

Ztráta
Nebo ponížení

anonym

Už i matka mi říkala: „Nejbolestivější je dívat se do hrobu svého dítěte.“
Zatím jsem to nezažil (a doufám že nezažiju), ale věřím ji.

Danina65

Opravdu, je to dítě, moje po zpackaném porodu několik hodin umíralo, následně jsem devět měsíců nevěděla, jak to celé dopadne, jestli bude bez následků.A rázem všechny mé dosavadní bolesti byly zanedbatelné.Happy End nakonec, dopadlo to dobře:-)