Avatar uživatele
bolak

Co je příčinou toho, že má někdo při kýchání příjemný pocit a někdo nepříjemný?

Má to nějakej biologickej význam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, tom004 před 4237 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neuvědomuji si příliš, zda mám při kýchání příjemný nebo nepříjemný pocit. Jak kdy.

Mé informace vycházejí z toho, že se už 20 roků léčím pomocí alternativní, tedy i čínské medicíny a setkávám se s různými reakcemi organismu, které i po dlouhé době překvapí.

„Kýchnutí nám harmonizuje čakry……kýcháme především, když jsme nachlazení, nebo při nějaké té alergii a podobně… Většinou nekýchneme jen jednou, ale několikrát… ony se ty naše čakry tím náhlým výdejem energie roztočí přesně ta, jak mají…a zrovna ta, která to potřebuje. Vlastně si to naše tělíčko samo pomáhá a vypořádává se s nemocí nebo jiným neduhe.“
Jsou-li naše čakry zcela nevyrovnané (rozjela se už rýma, alergie), máme při kýchání nepříjemný pocit. Pokud jsme na začátku, kýchání může být přijemné.
„Takže si tímto dovoluji tvrdit, že kýchání je zdravé a prospěšné“.

Další zajímavosti o kýchání je možné najít v liště, ale jsou zcela jiného rázu.

Pokud někdo nevěří v úspěšnost alternativního léčení, ať raději mčí …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Záleží na tom, zda ti kýchnutí pomůže (cítíš úlevu)… kýchnutím se zbavíš (předmětu) dráždění anebo tě opakované kýchání už unavuje a obtěžuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Tak to je pro mne novinka,že by se při kýchání někdo cítil příjemně. Ale,kdo ví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

annas: no nevím, mně je kýchání příjemný vždycky, i když kejchnu třeba 10× za sebou, i když mám rýmu, i když je to z pylu

zatím sem nepříjemnej kýchanec ještě nezažil, jedině když sem měl plnou držku sekaný a ta mi při kejchnutí spadla někam do průdušnice, to jo, ale to je zvláštní případ, ten se nepočítá

před 4237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Fakt jsem nad tím neuvažovala, někdy mě lechtá v nose, ale možná je to tím, že moc nekýchám.

před 4237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tom004 >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pri-kychani-prijemny-nebo-neprijemny-pocit

před 4237 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek