Co je příčinou padáním vlasů?Není to tím že mi padají že jsem přestala jíst ňáký vitamín?Co mám jíst za vitamíny?

Není to tím že mi padají že jsem přestala jíst ňáký vitamín?Co mám jíst za vitamíny aby mi přestali padat??

Nejlepší odpověď
ReHu

Absencí „ňákého“ vit. to zcela jistě nebude.

Může to mít více příčin, lépe bude zajít k lékaři.

Další odpovědi
panenka

Příčiny padání vlasů může být více. padání vlasů z důvodů zvýšené genetické vnímavosti k androgenům
padání vlasů z nadměrného stresu
padání vlasů vyvolané léky
padání vlasů horečnatým onemocněním
padání vlasů, jako vedlejší příčina zdravotního rizika
padání vlasů u poruchy výživy
padání vlasů u chorob štítné žlázy
padání vlasů u infekčního onemocnění
padání vlasů u poruch metabolismu atd..
více zde v odkaze

Zdroj: http://poradna­prozdravi.cz/cs/pa­dani-vlasu-lupy

SajmonModer

Zkus tohle: http://www.fitoval-formula.com/cz/anti-hair_loss.html?ut­m_source=Google&ut­m_medium=cpc&ut­m_term=pad%C3%A1n­%C3%AD%2Bvlas%C5%AF&ut­m_content=Pro­ti%2Bizpadanju&ut­m_campaign=Fi­toval%2BCZ