Co je pravdy na tom, že malé množství alkoholu naopak rychlost reakcí zvyšuje?

Nejlepší odpověď
chudst

Ano, malá dávka alkoholu skutečně zrychluje reakce, ale zhoršuje odhad a přesnost.

Další odpovědi
anonym

Jo? http://www.po­bavmeseoalkoho­lu.cz/Soubor-faktu/Reakce-organizmu

arygnoc

ano, je to pravda.
ale při jeho odbourávání (i malého množství) nastává útlum (např. pivko po obědě).
efekt je velmi krátkodobý. Proto je zakázáno i male množství alkoholu za volantem.

fcoop

Jest známou pravdou,že alkohol v malých dávkách
neškodí v jakémkoli množství.
Ale to každý dobře zná.