Roxana

Co je pravdy na tom, že ČR odkoupila řeckou pláž za 3 mld. o rozloze cca 25 km čtverečních?

Dnes ráno to říkali v radiu, je to vtip nebo Češi budou mít svůj kousek moře? Děkuji.
Doplňuji:
Jo, sama jsem na netu pátrala po nějakém oficiálním vyjádření, ale zřejmě jde o kachnu, nakonec jsem nic takového nenašla. Každopádně nechápu, co dělá v ranním zpravodajství mezi pravdivými zprávami a předpovědí počasí. Asi špatný zprávař, když nevyfiltruje hlouposti od pravdy. Nevím, kde to berou.

Nejlepší odpověď
setapouch

Diky bohu to není pravda. Pokud dobre pocitam, vysel by metr ctverecni na vic nez milion a to by snad neproslo ani v tomto nasem Bananistanu.
Doplňuji:
A sakra, to muselo být tím ránem, jinak si takové faux pas neumím vysvětlit :D

Další odpovědi
gecco

Doufejme, že jde o (nepovedenej) vtip…
K čemu by to bylo???
:-O

jjj123456789

Bohužel to není pravda.

anonym

Ano, je to pravda. V arzenálu zbraní nám chybí ponorka a asi ji koupíme od frantíků, protože ji president Putin nechce.

gecco

Setapouchu 25 sqkm za 3.109 je 120 Kč/sqm…
😉
Ale taková ´plážička´ by i zadarmo byla drahá.