jupik

co je potřeba za papíry ke změně trvalého bydliště?

Nejlepší odpověď
brillant

Ke změně bydliště musíte mít platný občanský průkaz. Druhým dokladem, který budete potřebovat, je doklad o vlastnictví nemovitosti – postačí výpis z katastru. Pokud nemovitost nevlastníte, musíte donést oprávnění užívat byt, které je nutné mít potvrzené od vlastníka nemovitosti, stačí ale i nájemní smlouva nebo přítomnost majitele nemovitosti na úřadu.
http://prazske­bydleni.cz/jak-na-zmenu-trvaleho-bydliste-krok-za-krokem/