eso123

Co je potřeba splnit aby jste mohli chodit na zdravotní tělocvik?

Spousta mých spolužáků nechodí na normální tělocvik, ale pouze na tzv. zdravotní tělocvik. Co je potřeba abych se tam dostal? Musím mít nějaké postižení či disfunkci? Co se tam vlastně cvičí?
Doplňuji:
Já osobně do té skupiny nechci. Jen se ptám, protože každý rok tam těch lidí nějak moc přibývá tak se právě divím jak je to možné.

Odpovědi
Dochy

Zeptej se ve škole. My ji neznáme.
U nás na VŠ byl sice volitelně zdravotní tělocvik – primárně pro lidi se zdravotními problémy, ale pokud vím, tak nikdo anamnézu nekontroloval. Domluv se ve škole s tím kdo má TV na starosti.

Alesh

Uřízni si nohu, vole. Proč jako chceš chodit mezi nějaké retardy a flákače? Já, když byl ve škole, tak jsem se na tělák těšil a ne že jsem přemýšlel jak se mu vyhnout. Dát si pořádně do těla je super, fakt vy mladí, měli byste se nad sebou zamyslet a ne furt jen čumět do nějaké obrazovky.

Dochy

Alesh: Nevím jak kde, ale unás zdravotní tělocvik nebyl o flákání, ale o tom, že se dělali spíš cviky na rozvinutí tradičně ochablých svalů, příp. něco na míru na úkor kolektivních sportů (tedy spíš zábavy)