co je potřeba na box

potřeby na box, všechny věci co jsou potřeba na box

Odpovědi
DIESEL

Hlavní je potřeba začít a až začneš,rádi ti všichni pomohou jak se obléci.

Zdroj: www.sd-mma.eu

adavo

souhlasím s předchozí informací, ale i tak sportovní oblečení, chrániče na zuby, které koupíš v prodejně, zbytek by ti měli pro začátek zapůjčit v klubu.

Bob2

také bych chtěl začít s boxem. Můžu se zeptat, kde jste nakoupili věci na box? Máte nějaké dobrý obchod, co byste doporučili?

Palecc

Tento: http://www.fre­eport.cz/otevre­li-jsme-novou-prodejnu-boxeur-des-rues
Ted ve Freeportu nově otevřený ;) seženeš vše na box.

Bob2

Jo?? Mají tam tento obchod,jo? Tak to tam zajedu, ženu vezmu sebou, ta bude nadšená. Už mě několikrát přemlouvala, že chce do Freeportu jet.

Palecc

Jo tak to se vyřádí, protože od zítra tam mají velké slevy, ted jsem se díval 😁
Taky se tam chystáme.

Bob2

Tak jsme to nestihli na ty slevy, co jsi psal, ale ted o víkendu tam mají další, tak to už vyrazíme. tak snad pořídim :) a žena taky.