GTA Andreas

Co je potřeba k výrobě krasohledu?

Doplňuji:
http://vimeo.com/5265045 tak tohle je bomba. Vypadá to jako analog vizualizace v přehrávači.

Nejlepší odpověď
cochee

1. Neprůsvitná tuba tvaru válce, 2. několik zrcadel (min. 3) kratších než tuba, 3. dvě kulatá skla průměru tuby, jedno čiré, druhé matované, 4. skleněné kousky různých barev v přiměřeném množství. To nač poukazuješ ale není děláno krasohledem, ale trikovým snímáním vody s různými dotacemi barevnými inkousty.
Doplňuji:
P.S. Krasohled lze samozřejmě rovněž koupit hotový, např. fler.cz .

Další odpovědi
Alesh

  1. www.google.cz
  2. „výroba krasohledu“