Weroniq

co je potřeba k prodloužení tarifní smlouvy u operátora?

je potřeba jít do jejich pobočky nebo to jde vyřešit po telefonu? musím někde najít původní smlouvu sepsanou před dvěma lety? jak to probíhá, budu něco platit?

Nejlepší odpověď
tom004

Je dobré,před skončením smlouvy,navštívit operátora,a sepsat smlou novou.Dá se získat nějaká výhoda,nový telefon,výhodnější tarif,ap.Nic se neplatí,je dobré mít starou smlouvu,ale pokud ji nemáte tak ji na prodejně vyhledají v počítači.Když nic neuděláte smlouva se automaticky prodlouží o další dva roky.

Další odpovědi
baghira

Nevím co máš přesně ve smlouvě, ale bývalo to tak, že po uplynutí dvou let pokud nedojde k výpovědi zákazníkem tak se smlouva automaticky mění na smlouvu na dobu neurčitou, aniž by zákazník musel něco dělat nebo nedejbože platit.