dannuska

Co je potreba k osobnimu bankrotu?

jsem svobodna matka,ktera zije v azylovem dome.Mam 2 deti a exekuce.Muj prijem cini 10.220kc.Za kladne vyrizeni predem dekuji Krizova

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podat žádost na předepsaném formuláři u krajského soudu. K tomu plno příloh. více se dozvíš na www.justice, sekce insolvenční zákon.
Pro jednodušší posouzení, zda splňuješ podmínky si spočítej rozdíl tvého čistého příjmu a tvého životního minima. (10200-přibližně 8000) a dále kolik je 30% tvých dluhů.
Pokud vypočtená částka převyšuje za 5 let částku tvých dluhů, máš reálnou šanci uspět a osobní bankrot bude soudem schválen. Pokud tvé příjmy za 5 let nedosáhnou k zaplacení 30% luhů, neoddluží tě.

Další odpovědi
standa

Předchozí dobrou odpověď doplňuji ještě užitečnými informacemi, které zde již párkrát na obdobné téma zazněly – viz zdroj níže

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlasit-osobni-bankrot

l.t

byt uplne bez penez