Avatar uživatele
anonym

Co je potřeba, abychom mohli využívat icq?

Mám přeistalovaný počítač, ještě předtím mi nainstalovat icq šlo, ale teď se objevuje chyba, nechybí k tomu nějakej program?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5368 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
misial

no, ony k sobě tyhle programy stahujou všelijaké jiné věcičky a prográmky. Ale pokud je ICQ odinstalováno a pak jej instaluješ znovu, mělo by to jít bez problému.

Osobně jsem ale měla problém, že se mi icq prostě nespustilo. Načítalo mi to, ale pak to prostě vyplo. Dělalo to na 3 počítačích a když se přihlašuje ségra, tenhle problém jí to nedělá. Tak nevím.

Zkus www.meebo.com, Digsby (ten mi vyhovuje, protože se současně připojím i k Facebooku a Yahoo) nebo něco podobného, originál ICQ dělá často problémy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

ICQ k sobě obecně žádný další program nepotřebuje, vyžaduje pouze připojení k internetu. Jako alternativu můžeš zkusit program Miranda – funguje podobně a je trochu spolehlivější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ejmin

Mě ICQ 6 i ICQ 6.5 padala a strašně zatěžovala systém, tak střídavě používám QIP [http://www.slu­necnice.cz/sw/qip/] nebo Mirandu [http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­randa-kendass-pack/] (samozřejmě, jsou i další verze ke stažení…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas

Také můžu doporučit QIP jako alternativu. Meebo je fajn na připojování se odněkud kde není možno instalovat nebo pouštět jiné klienty, ale jako hlavní klient bych ho doma nepoužíval – je to kompletně ve Flashi a zbytečně to zatěžuje PC, narozdíl od QIPu třeba.

ICQ jako takové žádný další program nepotřebuje, možná jen Adobe Flash, pro přehrávání animací a reklam, ale ani tím si nejsem jist jestli je to potřeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Otázkou je, jaká je to chyba. Pokud máš ICQ software, tak k němu je potřeba pouze Flash Player, který se instaluje spolu s ICQ, takže by ICQ nic bránit nemělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarčáč

k tomu potřebuješ mít akorát tři věci:
mít nainstalovanýho klienta
být zaregistrovaný a mít platné číslo ICQ
a volný přístup k internetu.
nic víc k tomu nepotřebuješ.Roz­hodně bych zkontroloval přístup k síti…nebo pak znovu přeinstalovat ICQ..kdyby ovšem problém přetrval.tak bych doporučil záhnout po jiném klientovy…např. QIP nebo MIRANDU…
S ICQ jsou bohužel někdy potíže

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet