co je podle vás vrchol:

1,nezdvořilosti
2,netaktnosti
3,nešlušnosti
4,drzosti
Doplňuji:
Annas,nejde o vtip,snažím se tyto rozdíly vysvětlit synivi a proto se ptám,tím si kontroluji jestli mu to říkám správně

Nejlepší odpověď
annas

Buraku, doufám, že nejde o vtipy. Na jeden jsem si právě vzpomněla.

Zrovna mě nenapadá, co bych považovala za vrchol, proto jen příklady.

  1. Nezdvořilost – potkat chodce, nepozdravit a hned se třeba zeptat na cestu.
  2. Netaktnost – prohodit něco před jiným člověkem, co se ho dotkne, nebo se něčím chlubit, na co druhý nemá
  3. Neslušnost – posluchat cizí hovory.
  4. Drzost – neadekvátně reagovat na nějakou připomínku, dotaz, výtku.

Ta paní, která mně obtěžuje, i když jsme ji několikrát odmítla, má všechny tyto vlastnosti.

Další odpovědi
iceT

Pro mne vrchol"odvahy",kdyz vcera prijela jedna skoroznama,ktera mi dluzi nejakou korunu a chtela pujcit uz ne zanedbatelnou castku,kterou bych ji neodmitla,pokud by mela vyrovnanou predchozi pohledavku.

hanulka11

Pro mne je vše v jednom pro toho,komu jsem již dala najevo,že s ním nechci mít nic společného a on přijde znovu a vtírá se .Vůbec nechápe ,že jsem s ním provždy skončila .