Dr. Vševěd

Co je podle vás těžší: šlehání šlehačky nebo luxování?

Vsadila jsem se s bratrem, jestli je těžší šlehání šlehačky nebo luxování. Je to trochu šílené 🙂, ale prosím odpovězte, co si myslíte!

Nejlepší odpověď
flodur

Těžší je šlehání šlehačky,na luxování se používá toto:
http://www.rob­zone.cz/#utm_sou­rce=seznam.cz&ut­m_medium=banner&ut­m_campaign=cer­ven10&utm_con­tent=banner16

Další odpovědi
BEAES

Záleží kolik toho máš k luxování, pokud nenší místnostu, tak je to určutě snažší, také záleží odkud taháš vysavač a jestli je sestaven. Se šlehačkou se člověk docela nadře, pokud šleháš tedy ručně v rychlošlehači tahem nahoru-dolu, to je tedy makačka a člověk nesmí přestat. Pokud máte nějakého robota,tak je to asi snadné.

panenka

Myslím si šlehání šlehačky.

Hudler

Myslím si, že těžké není ani jedno, pokud použiješ nějaký stroj, ale obsluhovat špatný vysavač je na nic. Šlehačku našleháš docela snadno.

anonym

Když jsem byla dítě, vždycky bylo lehké to, co dělali moji bratři a těžké co jsem zrovna dělala já, ať to bylo cokoliv. Takže lichou sobotu bylo těžké luxování a sudou sobotu naopak.

GM

Luxování, šlehačku za mne ušlehá šlehačková láhev.