Dark Legend

Co je podle vás těžší škola – Obchodka nebo strojírenství ?

Co je podle vás těžší OA nebo strojírenství v klasických přemětech ( ČJ,M,AJ…) a odborný (Mechanika,eko­nomka.......)

Nejlepší odpověď
zzzzz

To záleží na tom, na co má člověk talent. Pro mě by bylo těžší to strojírenství.

Další odpovědi
Sůwa

Přesně jak píše zzzzz, pro mne by zas byla asi těžší ta OA. V klasických předmětech by to mělo být podobné, v AJ i odborné termíny, matematika navazuje na mechaniku a další technické předměty. Na technických středních školách je i hodně kreslení, tedy rýsování.

Jsemtady

V soucasne chvili se hlavne strojirenstvi vyplati vic. V technickych obkrech se vic hledi na praxi a zbytek jde osulit, oa je vic o cistem sprtani.

HonzikPernik

Mechanika je hodně těžká na strojírenství. OA by měla být lehčí.