Krepy

Co je podle Vás pro naše tělo lepší?

Je lepší jezdit na kole nebo chodit pěšky?

Nejlepší odpověď
Drap

Oboje. žádný pouze jednostraný pohyb tělu příliš neprospívá.

Další odpovědi
mosoj

Pohyb je prospěšný tělu v jakékoliv podobě.
Ježdění na kole je proti chůzi a běhu šetrnější pro klouby. Klouby nejsou zatěžovány otřesy kvůli nimž dochází k nadměrnému opotřebování kloubní výstelky. Jízda na kole je také proti běhu velmi prospěšná pro páteř.
Právě z tohoto důvodu je pro běžce důležitá kvalitní obuv !

Klára K.

Nejlepší je běhání, ale osobně se přikláním k chození, tělo se při tom přece jenom víc hýbe, a na kole je navíc člověk shrbený (většinou).