Co je, podle vás, „pastva pro oči“ ?!

Nejlepší odpověď
marci1

„Pastva pro oči“ znamená uspokojení lidské potřeby pozitivního zrakového vjemu nebo dojmu. 🙂

Další odpovědi
Sarrow

http://www.fwji­a.com/d/file/2013-09-02/4a8b318feb­1d359a59899037ba3871e4­.jpg

hanicka.k.cb

Pro mě je to slunečný den, louka a šťastný pejsek ležící vedle mě…

Rocker

Třeba včera jsem jel kolem prodejny,kde mají plný dvůr nových Ferrari.To je taky pastva pro oči.

anonym

Pastva pro oči je pohled na něco krásného (rozkvetlá louka, pohled na zasněžené vrcholky hor a pro mě třeba i pohled na pěkné ženy na koupališti).

fandosaurus

Louka na které se pasou oční bulvy…

badisko

Muj odraz v zrcadle … :D jsem prece MSN a mam to v profilu ne ?..:D