otaznik007

Co je podle vás nejlepší?

Brýlatý čaroděj s vlasy černými jako uhel, strastiplná a nebezpečná cesta s Prstenem plná překážek, nebo přechod Luka Skywalkera k temné straně síly? Tři příběhy, tři možnosti… vyberte si!

Jsem zvědavý, kdo to vyhraje… hlasujte… mimochodem, teď už to omyl není…
Doplňuji:
… akorát místo toho Luka samozřejmě Anakin… NO JO, JÁ JSEM POPLETA! :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Pán Prstenů

ten co nese prsten…a jeho predelavka…http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=DPVKaj9hVcY tohle se proste musi videt…

Další odpovědi
iceT

Harry Potter

Frodo
Hvězdné války

Teky

Harry Potter

Doplňuji:
Harry Poter to u mě má vyhráno, sleduji jeho díly už od začátku.

Sápa

Harry Potter

Damiana

Harry Potter

Lucijej

Harry Potter

U mě bez diskuzí :o)

terry

Harry Potter

M.

Pán Prstenů

Doplňuji:
Nebere mě ani jedno, rozhodovala jsem se mezi Potterem (nenadchnul mě, asi jsem jedna z mála) a Pánem prstenů, který jsem taky neměla nějak potřebu vnímat, ale jelikož se mi „líbí“ víc, tak je volba jasná.

Shizuka

Harry Potter

Orange

Star Wars

Doplňuji:
Člověk by čekal jasné vítězství Star Wars ale ono vyhraje to stupidní roztahaný magic story.