majky.prcek

co je podle vás nejlepší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
štamgast

Nokia

Za prvé samsunk je asi Samsung a za druhé, pleteš hrušky s jabkama.

Další odpovědi
aramah

Nokia

A LG

samicek333

samsunk

SamsunG…

briketka10

Nokia

12 let používám stejnou značku což je NOKIA a jsem spokojena jak s manuálem tak i s designem a cenou..a operátora mám T-mobile..

HDMI

samsunk

Sony Ericson.

WeeBear

Nokia

Upřímně nechápu smysl otázky, tedy konkrétně proč pleteš značku elektroniky, která navyrábí mobily s dvěmi mobily.

Každopádně volím značku mobilů. K ‚samsunku‘ se hlásit opravdu nechci. Jinak u mě na 120% vede Sony Ericsson. 😉

quentos

co je probůh „samsunk“, kurňa šteluňk?