DusanOrlik

Co je podle vás nejdražší na světě?

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych že zdraví, za nelegální obchodování s orgány zaplatíte dvakrát, jednou šílenou pálku prodejci ,podruhé si posedíte pěkně dlouho za mřížemi když vás chytí

Další odpovědi
BEAES

Nejdražší je to, co se nedá koupit…zdraví, láska, přátelství…

PostApMan

Jako Burak, podle mě to zdravý je nejdražší.

Ale co se týče věcí hmotných, které si může koupit i kdokoliv z nás (respektive je to na prodej veřejnosti) (zdravý je hmotné ale v trochu jiném smyslu) tak pravděpodobně družice/satelit její vystřelení do vesmíru.
Hledal jsem to na jednom webu nejdražších věcí na světe (když vynecháme klasiku jako Lod velikosti města, auta, soukromé ostrovy tak je toto jedna z nejdražších věcí na světě)

Miroslavst

Sůl-sôl

elektrikář

Dámské oblečení je to nejdražší obalový material.Žádna žena jej nemá nikdy dost.

led

zdravie, život, naše deti
poradie záleží na mienke každého jednotlivca

KdoSiOdJinud

ucitel na stredni nam vkladal do hlavy:

„Kluci, zerte hambrgry, nechte si utirat prdele, ale ctete dve veci na svete – zivot a cas!“

1popelka1

„nejdrahší“ nevím, neměl jsi na mysli spíše „nejdražší“?
http://www.pra­vidla.cz/