Tiiit

Co je podle Vás lepší? Gympl nebo Stavebka?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ReHu

Gympl

To je těžké, když nevíme, co chceš dělat po ukončení.
Po gymplu je lépe jít na VŠ.
Stavebka je více má užší zaměření. Pokud tě zajímá některý ze stavebních oborů, tak je lepší stavebka.

kropitko

Stavebka

Michal Kole

Stavebka

Jak již jsem ti odpovídal je lepší něco vědět a umět, když opustíš střední školu a nedostaneš se hned na vysokou. Lépe se ti najde práce nebo alespoň nějaká brigáda, možná i v oboru, což ti pomůže v prvních semestrech na VŠ (pokud ji za rok zkusíš jít za rok znova na příjímačky). Po gymplu seženeš maximálně tu brigádu na nějaké „podřadné“ práce např. roznos letáků.

kkoudy

Stavebka

stavebka, myslím si, že gympl v dnešní době není na o moc vyšší úrovni, než ostatní školy, protože když vidím co za osoby tam je, tak se občas divím, že můžou studovat střední, proto v gymplu už nevidím nic víc než všeobecnou střední, která je dobrá příprava na práva, medicínu,…