Misirik

Co je podle vás lepší dostat 5 a 1 nebo 3 a 3?

Představte si že máte dva úkoly do matematiky jeden máte z poloviny udělaný. Dokončíte načatý úkol a na druhý vám nezbyde čas nebo uděláte z poloviny i ten druhý?

Nejlepší odpověď
redy

Rozhodně je lepší dvě trojky než ta kule.
I když průměr je stejnej…

Další odpovědi
da ny

Ne každý kantor klasifikuje podle mat. průměru.
Záleží také na důležitosti/ná­ročnosti úkolu, testu.
Pokud se jedná o ojedinělou 5, může se jednat o momentální indispozici, výpadek, nepochopení látky po delší absenci. Rozhodnou další výsledky.
Dvě trojky = vyrovnaný výsledek, tedy standard. trojkař (nemá na víc…).
Dnes se hodnotí i na procenta (hlavně M na SŠ a to vychází tak o stupeň hůř než klasifikace podle „průměru“.

anonym

3:3
,to vypadá na plichtu,to bych bral,takovej oukej průměr.

anonym

Záleží na průměru, pokud je stejný, není co řešit.
Pokud máš průměr vyšší než 4.5, také není co řešit.