Alča M.♥

Co je po zlatých?

Jaká kategorie je na odpovědích.cz, když jste lepší, než zlatí?
Doplňuji:
RE: RomanP
Až po tobě

Nejlepší odpověď
ReHu

Nebylo by lepší se raději učit tu vlastivědu?

Další odpovědi
iceT

Po zlaté metě nenásleduje už nic,zlatá meta je jakýmsi symbolem toho,že tě zdejší uživatelé považují za inteligentního,chy­trého tvora.
Doplňuji:
Drahý Barbakane,to bylo myšleno jaksi obrazně,A PRO MĚ jste chytrý a inteligentní i zábavný,a Ten,jehož jméno se neříká s tím nic neudělá.

anonym

Alčo,
všechny odpovědi na takové otázky máš dole:Podmínky serveru Odpovědi.cz, Bodování uživatelů, Často kladené dotazy, Kodex uživatele.
Pořádně si vše pročti a nebudeš muset přemýšlet o dalších věcech.
Zbude více času na zeměpis.

Drap

Údajně se uvažuje že by mohla být ještě kategorie dioamantová, ale ta se bude udělovat po dosažení 10 000 000 bodů. Do toho máš ještě daleko

led

Zatiaľ je vrchol zlato.
PS.
Neverte nikomu, že spolu so zlatom, najvyšším vyznamenaním a funkciou ziskal aj inteligenciu a rozum. Je to fáma od závistlivcov.
Ako povedal jeden z prvých mladých milionárov na Slovensku po roku 1989 :„všetko som získal statočnou a poctivou prácou“, dodatok od verejnosti „bez komentára…“

www

Znovu zlato.
Po zlatých je zde překvapivě možnost býti zlatá(ý) několikrát.
Změníš si nick (údajně po žádosti) a jedeš znovu, pak se vrátíš třeba k původnímu, možná další změna. Víc nevím, nemám vyzkoušeno, neboť jsem zde jen chvíli.
Příkladů toho je zde hned několik ! 😁
Praxe zde.

RomanP

A opět otázka hodna dítka 5 třídy ZŠ. A potom se divíš že ti je zde odpovídáno tak jak je. Doporučuji ti se zaregistrovat zde
http://alik.id­nes.cz/
tam budeš mezi svýma

anonym

Už se to probíralo ze všech možných hledisek, viz odkaz:
P.S. Jinak kromě převažujícího a pokleslého balastu, je jediná kloudná reakce v diskuzi od ocko (adresně reagující na dikci tazatelky).
P.P.S. ad www, klepl jsi hřebíček na hlavičku !
( Několikerá cesta ku zlatu tu ještě stále probíhá u zneuživatelů vícenásobných profilů, v dané chvíli je jich dle příznaků cca 14.
Pokud by jen znovu šplhali, snad by se to i dalo tolerovat, ovšem pro aplikaci stěžejní motivace, tj. že si sami díky tomuto podvodu nahrávají body, je zcela nehorázná morální sviňárna).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tip-pro-adminky-uvitali-by-jste-kdyby-tady-po-zlatu-nasledovala-treba-diamantova-ci-platinova-meta

quentos

Jestli to takhle půjde dál, tak po nás zlatých bude jediné – veta.

anonym

Alčo, stalo se Ti něco? Nepsala jsi tady náhodou, že chceš skončit? Mám pocit, že jsi přešla do strategie útoků na všechno a na všechny. A takový postoj nebude sloužit ke cti především Tobě. Nevím, kolik je Ti let, ale více by Ti prospělo trochu se stáhnout a být méně nápadná. Bláznivin už jsi tady napsala skutečně hodně, tak se potom nediv, že dříve narození registrovaní mají Tvých nesmyslných otázek dost. Trošku se pokus brzdit své emoce. Když se tady budeš s někým vzájemně posílat na stránky pro adolescenty, tak to nevypovídá o morální převaze ani jednoho z Vás. Zkus si uvědomit, že občas je vítězstvím umět z nesmyslného boje beze slova odjít, než se tady snažit „vyštěkat“ ze své ukřivděnosti. Víš dobře, že se Ti snažím radit rozumně. Je to proto, že si myslím, že rozumná jsi a že moje slova pochopíš tak, jak jsou míněna.

Alča M.♥

Tak jestli vám vadí otázky tak ně neodpovídejte